Ogólnopolska Konferencja Naukowa "V Akademia Neurologii Wieku Rozwojoweg...

StartAktualności Ogólnopolska Konferencja Na...

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "V Akademia Neurologii Wieku Rozwojowego" | Poznań, 8-9 kwietnia 2016 r.

20.03.2016

Szanowne Koleżanki i szanowni Koledzy!

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “V Akademia Neurologii Wieku Rozwojowego”. W dniu 8 kwietnia przewidziana jest sesja warsztatowa w godzinach od 13:00 do 16:00. Natomiast 9 kwietnia między godziną 9:25 a 17:00 będzie miała miejsce sesja wykładowa w Uniwersyteckim Centrum Biologii Medycznej.

Nowością w tym roku jest sesja warsztatowa, gdzie będzie można sprawdzić się w sytuacji klinicznej w centrum symulacji medycznych, a podczas seminariów nabyć praktyczną wiedzę.

Podobnie jak w zeszłych latach, podczas sesji wykładowej nie zabraknie interesujących wystąpień zaproszonych specjalistów m. in. na temat: lęków nocnych, ADHD, padaczki, okulistyki. Przypadki kliniczne nawiązujące do każdego wykładu prezentowane przez studentów z pewnością pozwolą łatwiej przyswoić wiedzę teoretyczną. Podczas sesji wykładowej będzie można wziąć udział w konkursie i przetestować swoją wiedzę. Najlepsi mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne nagrody. Warto także wspomnieć, że nasza konferencja jest objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych oraz Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Rejestracja i dalsze informacje na:
- stronie internetowej
- wydarzeniu na fb: V Akademia Neurologii Wieku Rozwojowego

Termin: 8-9 kwietnia 2016 r.

Miejsce: Poznań – Collegium Stomatologicum UMP przy ul. Bukowskiej 70 (8 kwietnia), Centrum Biologii Medycznej UMP przy ul. Rokietnickiej 8 (9 kwietnia)

Organizator: SKN Neurologii Wieku Rozwojowego, SKN Symulacji Medycznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Neurologia Rozwojowa
Neurologia Rozwojowa